Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

14-15. 09. 2019r.: NUMEROLOGIA według GLADYS LOBOS  – zajęcia warsztatowe doskonalące umiejętność TWORZENIA PORTRETÓW NUMEROLOGICZNYCH plus wykład na temat ZASAD OBLICZANIA NAZW FIRM ORAZ WYBIERANIA DATY  REJESTRACJI.

prowadzi JADWIGA POKŁADECKA

(autorska metoda stworzona przez nieżyjąca już hiszpańską numerolog Gladys Lobos, która na przełomie XX i XXI w. wielokrotnie przyjeżdżała do Polski, aby prowadzić kursy i udzielać konsultacji a także wydała w języku polskim kilka książek)

TWOJE PRZEZNACZENIE, CHARAKTER, TALENTY, ZDROWIE ZALEŻĄ W ZNACZNYM STOPNIU OD TWOJEJ DATY URODZENIA, IMION, NAZWISK, PODPISU. KAŻDA LITERA I CYFRA TO NOŚNIK KONKRETNEJ ENERGII. JEŚLI W DACIE URODZENIA, IMIONACH I NAZWISKACH MAMY ZA DUŻO LUB ZA MAŁO CYFR I LITER O PEWNEJ WARTOŚCI, POWODUJE TO BLOKADY, DYSHARMONIĘ, TRUDNOŚCI, A NAWET CHOROBY. TEN STAN MOŻNA ZMIENIĆ NA LEPSZE SPORZĄDZAJĄC TZW. PORTRET NUMEROLOGICZNY – W OPARCIU O UNIKALNĄ WIEDZĘ, KTÓRĄ PRZED WIELOMA LATY OBDARZYŁA LUDZI GLADYS LOBOS. JEJ NUMEROLOGIA TO KOMPLETNY, DOSKONAŁY SYSTEM WIEDZY, KTÓRY REALNIE POTRAFI ZMIENIĆ NA LEPSZE LOS CZŁOWIEKA A TAKŻE WPŁYNĄĆ NA KARMĘ.

Opracowaniu i doskonaleniu tego autorskiego systemu wiedzy Gladys Lobos poświęciła całe swoje życie. Bazą jest klasyczna numerologia pitagorejska. Gladys wzbogaciła ją o informacje otrzymane w medytacjach i przekazach z „Góry” zapisywanych pismem automatycznym. Numerologia ta nie poprzestaje – jak to jest w innych systemach numerologicznych – na opisie cech, talentów, temperamentu danej osoby i etapów jej życia, ale daje możliwości dużo większe. NUMEROLOGIA GLADYS LOBOS pozwala korygować energię, charakter, talenty i los człowieka, a także zmieniać jego karmę. Dzieje się to poprzez sporządzenie tzw. PORTRETU NUMEROLOGICZNEGO, który zawiera korektę podpisu klienta oraz nowe, dodatkowe – specjalnie obliczone imiona – których nie trzeba upubliczniać ani zgłaszać w żadnym urzędzie. Nowe dodatkowe imiona po prostu trzeba sobie przyswoić jak te, które otrzymaliśmy po urodzeniu, a wyjście z życiowego impasu, osiągnięcie spokoju i poczucia bezpieczeństwa, odnalezienie sensu i celu życia następuje w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

JADWIGA POKŁADECKA to jedna z najzdolniejszych uczennic Gladys Lobos. Po ukończeniu kursu u Mistrzyni w 1997 r. zrezygnowała ze swego zawodu i całkowicie poświęciła się numerologii. Do dziś wykonała wiele setek portretów numerologicznych, poprawiając tym samym los wielu ludzi. Przekazuje dokładnie taką wiedzę, jaką otrzymała od Gladys.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZT WARSZTATÓW: 700 zł

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka w wysokości 200zł wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Numerologia Gladys Lobos