Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

13-14.10.2018r.

ODKĄD ISTNIEJE ŚWIAT, LUDZI  OGARNIAŁY  LĘKI, SMUTEK, DEPRESJA, ZNIECHĘCENIE. JEDNYCH BARDZIEJ, INNYCH  SŁABIEJ, LECZ  ZDANIEM  SZAMANÓW  POWÓD  OWYCH „DOLEGLIWOŚCI”  JEST ZAWSZE  TEN SAM:  OPANOWANIA CZŁOWIEKA  PRZEZ  ZŁĄ  ENERGIĘ, NIEPRZYJAZNE  BYTY.  

Szamani istnieją  od ok. 30 tysięcy lat we wszystkich kulturach świata. Słowo „szaman” pochodzi z Syberii i oznacza „ten, który wie”. Polskim odpowiednikiem  szamana  jest  „wiedźma” ,”wiedźmin”,  „mądra”, „szeptunka”.  I w przeszłości, i współcześnie  szamani doradzają  ludziom ze swego plemienia czy swojej społeczności we wszystkich życiowych sprawach, leczą  metodami naturalnymi, znajdują sposoby na rozwiązanie wszelkich życiowych problemów.

Szamani  uważają, iż popadamy  w depresję z powodu niemożności czy  nieumiejętności stawiania czoła codziennym problemom, braku wiary we własne siły. Chcąc pomóc ludziom z problemami psychicznymi  a także pragnącym się przed nimi ustrzec, szamani  wymyślili  wiele wieków temu bardzo ciekawą kurację. Polega ona na przyjmowaniu przez ciało pewnych konkretnych pozycji, w których należy trwać przez co najmniej 5 – 10 minut dziennie, ale jeśli organizm i intuicja się tego domagają można oczywiście ćwiczyć dłużej.  Łatwe, proste, dostępne dla wszystkich sekwencje ćwiczeń,  regularnie praktykowane, zapewniają dobre zdrowie i sukcesy w różnych sferach życia.

W jaki sposób schematy pozycji  przetrwała do naszych czasów? Odczytano ją  ze statuetek bogów plemienia  Inków i Azteków  odnalezionych m.in. w Kolorado, na Florydzie, w Ekwadorze. Kiedy na przykład poszukujemy harmonii z otaczającym nas  światem, wystarczy przyjąć taką pozycję ciała, jaką przedstawia posążek boga o imieniu Quetzalcoatl (wym. kecalkoatl), czyli  Pierzastego Węża  – jednego z najważniejszych bogów plemion Mezoameryki.

Opracowany przez szamanów system pozycji harmonizujących nasze ciało i duszę, połączony z odpowiednią wizualizacją i afirmacjami, usuwa stresy i zniechęcenie, napełnia nasze serca i dusze bardzo pozytywną energią, wzmacnia zdrowie i system odpornościowy, przywraca prawidłowy przepływ energii w ciele fizycznym, emocjonalnym i mentalnym,  wprowadza w nasze życie radość, harmonię, optymizm.

KOSZT KURSU: 480 zł.

Miejsce na kursie gwarantuje przedpłata w wys. 180 wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482, e-mail: heliotrop13@wp.pl