Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

17-19.05.2019r. (3 dni) – część 1

4-7.07.2019r. (4 dni) – część 2

NUMEROLOGIA według GLADYS LOBOS

(autorska metoda stworzona przez nieżyjąca już hiszpańską numerolog Gladys Lobos,  która na przełomie XX i XXI w. wielokrotnie  przyjeżdżała do Polski, aby prowadzić kursy i udzielać konsultacji a także  wydała w języku polskim kilka książek)

TWOJE PRZEZNACZENIE, CHARAKTER, TALENTY, ZDROWIE ZALEŻĄ W ZNACZNYM STOPNIU OD TWOJEJ DATY URODZENIA, IMION, NAZWISK, PODPISU. KAŻDA LITERA I CYFRA TO NOŚNIK KONKRETNEJ ENERGII. JEŚLI W DACIE URODZENIA, IMIONACH I NAZWISKACH MAMY ZA DUŻO LUB ZA MAŁO CYFR I LITER O PEWNEJ WARTOŚCI, POWODUJE TO BLOKADY, DYSHARMONIĘ, TRUDNOŚCI, A NAWET CHOROBY.  TEN STAN MOŻNA ZMIENIĆ NA LEPSZE SPORZĄDZAJĄC TZW. PORTRET NUMEROLOGICZNY – W OPARCIU O UNIKALNĄ WIEDZĘ, KTÓRĄ PRZED WIELOMA LATY OBDARZYŁA LUDZI GLADYS LOBOS. JEJ NUMEROLOGIA TO KOMPLETNY, DOSKONAŁY  SYSTEM WIEDZY, KTÓRY REALNIE POTRAFI ZMIENIĆ NA LEPSZE LOS CZŁOWIEKA A TAKŻE WPŁYNĄĆ NA KARMĘ.

Opracowaniu i doskonaleniu tego autorskiego systemu wiedzy Gladys Lobos poświęciła całe swoje życie. Bazą jest klasyczna numerologia pitagorejska. Gladys wzbogaciła ją o informacje otrzymane w medytacjach  i przekazach z „Góry”  zapisywanych pismem automatycznym. Numerologia ta nie poprzestaje  – jak to jest w innych systemach numerologicznych – na opisie cech, talentów, temperamentu danej osoby i etapów jej życia, ale daje możliwości dużo większe. NUMEROLOGIA GLADYS  LOBOS pozwala korygować energię, charakter, talenty  i los człowieka, a także zmieniać jego karmę. Dzieje się to poprzez sporządzenie tzw. PORTRETU NUMEROLOGICZNEGO, który zawiera korektę podpisu klienta oraz nowe, dodatkowe – specjalnie obliczone imiona –  których nie trzeba upubliczniać ani zgłaszać w żadnym urzędzie. Nowe dodatkowe imiona po prostu trzeba sobie przyswoić jak te, które otrzymaliśmy po urodzeniu, a wyjście z życiowego impasu, osiągnięcie spokoju i poczucia bezpieczeństwa, odnalezienie sensu i celu życia następuje w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

JADWIGA POKŁADECKA to jedna z najzdolniejszych uczennic Gladys Lobos. Po ukończeniu kursu u Mistrzyni w 1997 r.  zrezygnowała ze swego zawodu i całkowicie poświęciła się numerologii. Do dziś wykonała wiele setek portretów numerologicznych, poprawiając tym samym los wielu ludzi. Przekazuje dokładnie taką wiedzę, jaką otrzymała od Gladys.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZT 1 CZĘŚCI KURSU: 1100 zł (zaliczka 300zł)

KOSZT 2 CZĘŚCI KURSU: 850zł (zaliczka 250zł)

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Numerologia Gladys Lobos