Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

6-7. 06. 2020r.: część 1. kursu NUMEROLOGIA KABALISTYCZNA

prowadzi TERESA ZEMBRZUSKA

TO ORYGINALNY SYSTEM NUMEROLOGICZNY , KTÓRY ANALIZUJE CHARAKTER, LOS, TALENTY, KONDYCJĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ CZŁOWIEKA WYŁĄCZNIE OPIERAJĄC SIĘ NA DACIE URODZENIA. PODCZAS DRUGIEJ CZĘŚCI KURSU – NUMEROLOGII ZWIĄZKÓW – SŁUCHACZE UCZĄ SIĘ ANALIZOWAĆ DATY URODZENIA DWÓCH OSÓB POD TAKIM KĄTEM, BY MÓC ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE, JAKĄ PARĘ STWORZY TEN DUET, A TAKŻE OBLICZYĆ KORZYSTNĄ DLA NICH NP. DATĘ ŚLUBU, ZAŁOŻENIA WSPÓLNEJ FIRMY ITP.

Analizy dat dokonuje się według szczególnych, precyzyjnie określonych zasad nieznanych w żadnym innym systemie numerologicznym. Np. dzień urodzenia to informacja o relacji dziecka z ojcem, miesiąc urodzenia – informacja o relacji dziecka z matką, ostatnie dwie cyfry roku urodzenia to informacja o karmie.

Aby wziąć udział w kursie nie trzeba mieć wcześniejszego przygotowania z zakresu numerologii – Teresa Zembrzuska przekazuje od podstaw wiedzę o liczbach i ich powiązaniach z planetami, które w tym systemie odgrywają kluczową rolę.

KAŻDY SŁUCHACZ OTRZYMUJE SKRYPT, w którym zawarta jest wiedza teoretyczna, natomiast nauczanie podczas kursu odbywa się poprzez praktykę. Analizowane są po kolei wszystkie daty podane przez uczestników kursu, tak więc ucząc się tej numerologii zdobywamy przy okazji dodatkową wiedzę o bliskich osobach, większe zrozumienie swoich pozytywnych i negatywnych relacji z partnerem, dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi, a także zyskujemy cenne wskazówki dotyczące pracy nad sobą i rozwiązania życiowych problemów.

Na kursie zdobywamy unikalną, głęboką wiedzę przydatną nie tylko w życiu osobistym, ale i przy wykonywaniu zawodów, które wymagają szczególnej wiedzy o pacjentach czy klientach, np. w pracy nauczyciela, psychologa, kuratora, sędziego, kadrowej, wróżki itp.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZT KAŻDEJ CZĘŚCI KURSU: 420 zł. – w tym każdy uczestnik otrzymuje unikalny skrypt
zawierający esencję wiedzy przekazywanej na kursie.

Miejsce na kursie gwarantuje przedpłata w wys. 100 wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: numerologia kabalistyczna