Ładowanie Wydarzenia

30.11. – 01.12.2019 – część 2

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWE DNI Z NUMEROLOGIĄ KABALISTYCZNĄ. TEN KURS DA CI BARDZO CIEKAWĄ WIEDZĘ PRZYDATNĄ W ROZWOJU DUCHOWYM I W CODZIENNYM ŻYCIU. TERESA ZEMBRZUSKA JEST JEDYNYM W POLSCE WYKŁADOWCĄ TEGO UNIKALNEGO SYSTEMU WIEDZY NUMEROLOGICZNEJ, WIĘC TYM BARDZIEJ ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OKAZJI!

NUMEROLOGIA KABALISTYCZNA opiera się na energetycznej więzi między liczbami i planetami. To dość prosta i przystępna dla wszystkich metoda „odszyfrowywania” cech charakteru, stanu zdrowia, talentów i predyspozycji zawodowych człowieka, jego potencjału seksualnego, możliwości zbudowania związku, domu, rodziny wyłącznie na podstawie analizy daty urodzenia. Pracując tą metodą możemy także odczytać karmę oraz lata życiowych przełomów.

 

NUMEROLOGIA ZWIĄZKÓW poświęcona jest analizie relacji między ludźmi: między kobietą a mężczyzną, szefem a pracownikiem, wspólnikami w interesach itp. Teresa Zembrzuska uczy podczas tej części kursu, jak na podstawie dat urodzenia dwóch osób odczytać mocne i słabe strony ich związku, współpracy, wspólnej firmy, jak obliczyć najlepszą datę dla zawarcia małżeństwa, podpisania umowy,zarejestrowania umowy itp.

Słuchacze kursu otrzymują skrypt zawierający wiedzę teoretyczną, natomiast kurs poświęcony jest w większości ćwiczeniom praktycznym: nauczycielka analizuje wszystkie daty podane przez uczestników kursu.

KOSZT KAŻDEJ CZĘŚCI KURSU: 400 zł. (w tym uczestnik otrzymuje skrypt)

Miejsce na kursie gwarantuje przedpłata w wys. 100 wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: numerologia kabalistyczna