Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

23-24. 05. 2020r.: kurs MAGIA W TWOICH RĘKACH (czyli kreowanie dobrostanu na co dzień poprzez wizualizację, afirmacje, mantry i symbole).

prowadzi IWONA PRZYBYLSKA de ACOSTA

NA KURSIE NAUCZYMY SIĘ, JAK  PRZY POMOCY WIZUALIZACJI,  AFIRMACJI,  MANTR  I  SYMBOLI  ZMIENIAĆ NASZE ŻYCIE NA LEPSZE. KTOŚ MOŻE ZAPYTAĆ, CZY  W OGÓLE JEST TO MOŻLIWE. – ZAPEWNIAM, ŻE TAK – MÓWI IWONA PRZYBYLSKA DE ACOSTA  –TRZEBA TYLKO WIEDZIEĆ, CZEGO OCZEKUJEMY OD  ŻYCIA, CZY NA PEWNO PRAGNIEMY JE  ZMIENIĆ I CZY JESTEŚMY GOTOWI  WŁOŻYĆ PEWIEN  WYSIŁEK  W PRACĘ NAD  OSIĄGNIĘCIEM  I UTRZYMANIEM  DOBROSTANU.

Na kursie nauczymy się korzystać z dobrodziejstw wizualizacji i stosować ją w odniesieniu do różnych aspektów naszego życia – zdrowia, pracy, miłości, wszelkich relacji z ludźmi, finansów etc. –  tak, aby osiągnąć zadowalający efekt. Wiele osób twierdzi, że w ich przypadku wizualizacja nie przynosi  skutków. Na  kursie poznamy siedem podstawowych kroków zapewniających każdej osobie praktykowanie wizualizacji z sukcesem. Nowością będzie zastosowanie odpowiednich afirmacji w zależności od znaku zodiaku konkretnej osoby.

Afirmacje i mantry są wibracjami energii dźwięku i posiadają ogromną moc. Każdy dźwięk niesie ze sobą określoną częstotliwość pozwalającą wpływać na każdy aspekt naszej osobowości: abstrakcyjny umysł, myśli, emocje, etc. Mantry to swoisty rodzaj afirmacji, polegający na powtarzaniu świętych sylab i słów po to, aby osiągnąć rezonans ze sferą boskości. Były one znane już w starożytnym Egipcie, praktykuje się je w hinduizmie,  buddyzmie, chrześcijaństwie, islamie. Na kursie nauczymy się, jak skutecznie korzystać z mantr w określonych sytuacjach, w różnych aspektach naszego życia. Nowością będzie zapoznanie uczestników kursu ze starosłowiańskimi mantrami – słowami mocy, które nazywane są agmami. Są one bardzo piękne i bardzo skuteczne w osiąganiu celów w sferze zdrowia, finansów, uczuć.

Dopełnieniem kursu są symbole emanujące energią kształtów i wspomagające pracę z wizualizacjami, afirmacjami i mantrami.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZ T KURSU: 530 zł

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka w wysokości 130zł wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Magia w Twoich Rękach