Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

9-10.03.2019r.

REIKI TO METODA UZDRAWIANIA POLEGAJĄCA NA PRZEKAZYWANIU – POPRZEZ DŁONIE – UNIWERSALNEJ KOSMICZNEJ ENERGII W CELU UZDROWIENIA SIEBIE, INNYCH  OSÓB, ZWIERZĄT, ROŚLIN, A NAWET TRUDNYCH SPRAW CZY SKOMPLIKOWANYCH SYTUACJI ŻYCIOWYCH.

Osoby, które jesienią 2018 r. uczestniczyły w prowadzonym przez Iwonę kursie REIKI 1 stopnia, a także osoby, które kurs 1 stopnia zaliczyły u innych nauczycieli zapraszy na KURS REIKI 2. stopnia.

Japońska nazwa 2. stopnia REIKI nosi nazwę Oku Den,  co znaczy  wewnętrzna świątynia. Dzięki  inicjacjom otrzymanym na tym etapie studiowania  REIKI znacząco wzrośnie siła przepływu uzdrawiającej energii, którą będziecie mogli przekazywać potrzebującym ludziom i sprawom. Ten stopień zdobywania wiedzy dostraja uczniów do wyższych poziomów wibracji.

PIERWSZY STOPIEŃ REIKI podniósł energię Waszego ciała fizycznego do takiego poziomu, abyście mogli jako czysty kanał przyjmować i przekazywać Energię Uniwersalną. Przygotował Was do udzielania REIKI samemu sobie i innym osobom przede wszystkim na poziomie fizycznym.

DRUGI STOPIEŃ  REIKI wprowadzi Was w sferę ducha i myśli – tym razem otrzymacie inicjacje, które będą oddziaływać bezpośrednio na Wasze ciało eteryczne dopasowując je do nowych wibracji. Pobudzą one przede wszystkim czakrę Trzeciego Oka, co wyostrzy intuicję i otworzy Was na jej przekazy.

PODCZAS  KURSU  2  STOPNIA  POZNAJE  SIĘ TRZY SYMBOLE WZMACNIAJĄCE  PRZEKAZ  ENERGII  i  POZWALAJĄCE  NA JEJ PRZEKAZYWANIE POZA GRANICE CZASU  I  PRZESTRZENI. Symbole  te umożliwiają przesyłanie energii do „trudnych” i ważnych dla nas osób, a także do bolesnych zdarzeń i sytuacji z naszej przeszłości. Nie zmieni to faktu ich zaistnienia, ale zmieni ich negatywny wpływ na nasze życie w przyszłości. POSŁUGUJĄC SIĘ  TYMI  SYMBOLAMI  MOŻEMY  POMAGAĆ  SOBIE  WE  WSZYSTKICH  SFERACH NASZEGO  ŻYCIA W TERAŹNIEJSZOŚCI  I  PRZYSZŁOŚCI,  wysyłając np. energię do mającej się odbyć  nazajutrz ważnej dla nas rozmowy,  egzaminu, zabiegu etc.  DLA SYMBOLI  REIKI  NIE ISTNIEJE CZAS  ANI  PRZESTRZEŃ – są one  tylko pomostem pomiędzy nami a Energią Uniwersalną.

SYMBOLE  REIKI  SĄ  KLUCZEM  I  ESENCJĄ, I  DZIAŁAJĄ  W WYMIARACH  ZNAJDUJĄCYCH  SIĘ  POZA GRANICAMI LOGICZNEGO  LUDZKIEGO  UMYSŁU.   Tak, jak REIKI istnieje bez względu na to, czy w nie wierzymy, czy nie, tak samo niezależnie od wszystkiego istnieją i działają SYMBOLE  REIKI  posiadające nieograniczone możliwości energetyczne.

NA  NASZYM  KURSIE  OMAWIANE BĘDĄ RÓWNIEŻ TZW. SYMBOLE  SALOMONA  – magiczne znaki pochodzące  z nauk kabalistycznych. Każdemu z nich patronuje określona istota duchowa. Jest ich pięć i poszerzają one możliwości zdobyte na kursie pierwszego i drugiego stopnia REIKI. Mogą być stosowane indywidualnie  lub w połączeniu z symbolami drugiego stopnia.

KOSZT KURSU: 580 zł.

Miejsce na kursie gwarantuje przedpłata w wys. 280 wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: REIKI 2