Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

9-10. 11. 2019r.: kurs MAGIA KAMIENI SZLACHETNYCH (nauki brazylijskiego szamana i meksykańskiego uzdrowiciela)

prowadzi IWONA PRZYBYLSKA de ACOSTA

KURS OPARTY JEST NA NAUKACH I DOŚWIADCZENIACH BRAZYLIJSKIEGO SZAMANA FRANCISCO BOSTROMA PRZEKAZANYCH MU PRZEZ  SZAMANA-PUSTELNIKA  ORAZ PRZEKAZACH MEKSYKAŃSKIEGO UZDROWICIELA SERGIO MAGANII, KTÓRY ODKRYŁ SEKRETY PRACY Z KAMIENIAMI STAROŻYTNEJ CYWILIZACJI TOLTEKÓW.

Oboje posiedli tajniki wiedzy otoczone wcześniej najgłębszą tajemnicą, dotyczące zastosowania kamieni w osiąganiu zdrowia, dobrobytu, równowagi i harmonii w życiu, poznali  rytuał „cofnięcia się w czasie„ w celu odzyskania zdrowia i młodości. Brzmi to niewiarygodnie, ale rezultaty rytuałów potwierdzają to.

Metody, które poznacie na kursie opierają się przede wszystkim na zastosowaniu  kryształu górskiego. Są to m.in metody oczyszczania aury, uzdrawiania siebie i innych, programowania kryształów podczas ceremoniału ognia, przygotowanie eliksiru zdrowia i długowieczności.

Poznamy metodę tzw. Kosmicznego Krzyża pozwalającą na samouzdrawianie i odmłodzenie organizmu, oraz  ćwiczenie Serca Gór, dzięki któremu mogą urzeczywistnić się nasze plany i marzenia. Ważny jest również rytuał dziękczynienia oraz medytacje  z kryształami, podczas których możemy przekazywać energię innym osobom na odległość.

Wiadomości otrzymane na kursie wymagają szacunku do świata kamieni szlachetnych i odpowiedzialności podczas pracy z nimi.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZ T KURSU: 530 zł

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka w wysokości 130zł wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Magia Kamieni Szlachetnych