Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

18-19. 04. 2019r.: kurs KOLOROSKOP

prowadzi MAŁGORZATA MUSIOŁ

KAŻDA LICZBA I KAŻDA LITERA MA SWÓJ ODPOWIEDNIK W POSTACI JEDNEJ Z DZIEWIĘCIU PODSTAWOWYCH BARW. GDY DATĘ URODZENIA ORAZ IMIĘ I NAZWISKO CZŁOWIEKA ZAPISZEMY W KOLORACH ODPOWIADAJĄCYCH TYM LICZBOM I LITEROM, DOWIEMY SIĘ, JAKI JEST KOLOR OSOBISTY DANEJ OSOBY, JAKIE BARWY JEJ SŁUŻĄ, A JAKICH POWINNA UNIKAĆ, KTÓRY ROK PRZYNIESIE JEJ SZCZĘŚCIE, A KTÓRY SMUTEK. POZNAMY CHARAKTER, KONDYCJĘ PSYCHOFIZYCZNĄ, POTENCJAŁ, TALENTY, PRZEZNACZENIE TEJ OSOBY. CAŁĄ TĘ WIEDZĘ MOŻEMY WYRAZIĆ W POSTACI WIELOBARWNEGO DIAGRAMU, CZYLI KOLOROSKOPU. TO BARDZO PROSTA, A ZARAZEM UNIKALNA METODA SAMOPOZNANIA, KTÓRA ZADZIWIA I ZACHWYCA KAŻDEGO, KTO POSTANOWI JĄ GŁĘBIEJ POZNAĆ.

Nazwa KOLOROSKOP jest spolszczonym odpowiednikiem angielskiego słowa colourscope, które oznacza wydobywania na światło dzienne, nazywanie, charakteryzowanie barw związanych z konkretną osobą. To system wiedzy powstały w efekcie pracy i doświadczeń z kolorami mieszkającej w Szwecji Theresy Blomqvist, która po kilkudziesięciu latach zgłębiania natury kolorów, ich wpływu na życie, ciało, samopoczucie człowieka, zawarła swoja wiedzę w książce „Dar kolorów”. Według Theresy Blomqvist, każdy człowiek posiada swój osobisty, wewnętrzny kolor, którego znajomość umożliwia danej osobie skuteczniejszą samorealizację we wszystkich obszarach życia. Wszak kolor jest nie tylko wibracją, ale także informacją, wiedzą, bardzo ważną życiową wskazówką. Każdy człowiek rodzi się z unikalną paletą barw, w które wpisane jest jego życie i jego przeznaczenie. Kolory są niczym bagaż, który każda dusza zbiera z różny.

Dr MAŁGORZATA  WERONIKA MUSIOŁkoloroterapeutka, pracuje z mandalą, z głosem, zajmuje się samorozwojem, propaguje zdrowy styl życia i odżywiania, jest  licencjonowaną liderką jogi śmiechu. Od kilku lat zajmuje się intensywnie KOLOROSKOPEM, który coraz bardziej ją fascynuje. Kursy Koloroskopu  odbywała w Szwecji u Teresy Blomqvist – twórczyni tej metody. Z wykształcenia Małgorzata  jest historykiem i teoretykiem filmu –  z  filmoznawstwa napisała  i obroniła pracę doktorską. W ostatnich latach zajęła się pomaganiem ludziom cierpiącym na chorobę Alzheimera. W  pracy ze swoimi podopiecznymi  stosuje  m.in. koloroskop, który jej zdaniem może być wykorzystywany w niektórych chorobach  jako  terapia.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZT KURSU: 420 zł. – w tym każdy uczestnik otrzymuje wszystkie przybory
potrzebne do malowania koloroskopu i pracy podczas kursu.

Miejsce na kursie gwarantuje przedpłata w wys. 100 wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: koloroskop