Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

26-27. 10. 2019r.: kurs FENG SHUI BIZNESU – FENG SHUI OBFITOŚCI

prowadzi IWONA PRZYBYLSKA de ACOSTA

CO TO TAKIEGO OBFITOŚĆ? JAK  UTOROWAĆ  DROGĘ  DO OBFITOŚCI  W  NASZYM  ŻYCIU?  CZY  OBFITOŚĆ  I  BOGACTWO  TO  TYLKO  DOBRA  MATERIALNE?  NA PEWNO NIE  DLA  FENG-SHUI, KTÓRE JEST SZTUKĄ  I ZARAZEM NAUKĄ O HARMONIZACJI ŚWIATA WEWNĘTRZNEGO  CZŁOWIEKA  Z RZECZYWISTOŚCIĄ  ZEWNĘTRZNĄ.

Ta harmonizacja ma na celu nie tylko zapewnienie nam koniecznych do życia środków finansowych, ale także wniesienie  szeroko pojętej obfitości w tak ważne sfery życia  jak zdrowie, związki, relacje partnerskie i rodzinne, praca, kariera  itp.

Feng Shui ukazuje nam w bardzo jasny sposób  związek jaki istnieje pomiędzy otaczającą nas energią (rzeczywistością) i naszą energią życiową, którą możemy wykorzystać w mądry i racjonalny sposób, pozwalając jej na wypełnienie naszego życia radością i bogactwem.

Kurs został opracowany w oparciu o materiały dotychczas trudno dostępne i przekazuje wiedzę o wypróbowanych sposobach Feng Shui stosowanych w celu osiągnięcia  bogactwa i sukcesów.  Obejmuje trzy podstawowe segmenty:

  1. Pierwszy zaznajamia słuchaczy kursu z zasadami tzw. szybkiego Feng Shui i zastosowaniem  tych zasad w finansach. Słuchacze poznają  lokalizację punktów mocy odpowiedzialnych za obfitość, uczą się rozpoznawać problemy i wybierać  odpowiednie remedia w celu ich usunięcia.

  2. Drugi segment kursu to nauka dokładnej analizy wszystkich sektorów bagua w celu poznania ich znaczenia dla uzyskania poprawy finansowej. Dowiemy sie również, w jaki sposób możemy stworzyć w naszym życiu obfitość poczynając od tzw. środka naszego wnętrza.

  3. Trzeci segment to nauka silnie działających rytuałów i medytacji/wizualizacji dla każdego sektora bagua. Działanie i skuteczność Feng Shui nie polega bowiem wyłącznie na przemeblowaniu mieszkania lub biura i zawieszeniu różnych remediów. Fehg Shui bogactwa polega przede wszystkim na zmianie poglądów na jego temat; to usilna praca nad transformacją nieprawidłowych przekonań dotyczących bogactwa, bogacenia się i ludzi bogatych.

Bardzo ważnym punktem pracy nad przywołaniem do naszego życia obfitości jest prowadzenie tzw. Dzienniczka obfitości.

Wskazówki otrzymane na kursie i ich zastosowanie mogą w szybki i niespodziewany sposób odmienić nasze życie i pozwolić nam nie tylko korzystać z bogactwa, lecz przede wszystkim zrozumieć na czym polega jego sens, zmniejszyć  stres i depresje, które często towarzyszą niepowodzeniom finansowym.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZ T KURSU: 530 zł

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka w wysokości 130zł wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Feng Shui Biznesu – Feng Shui Obfitości