Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

29-30.05. 2020r.: zabiegi  BARSY, BIOTERAPIA, OCZYSZCZANIE JAJEM

wykonuje MIROSŁAWA PAWELCZUK

OCZYSZCZANIE JAJEM TO PRADAWNA METODA UZDRAWIANIA wciąż stosowana przez szeptunki i znachorki ze wschodniej Polski, która naprawdę działa! Jak i dlaczego – nie wiadomo. Wiadomo natomiast, iż metoda ta jest skuteczna zarówno w zmaganiach z dolegliwościami fizycznymi, jak i w przypadku złej formy psychicznej wynikającej z życiowych kłopotów, klątw, uroków, śmierci bliskiej osoby (odprowadza dusze, które nie odeszły do Światła), obsesyjnych myśli itp, czego dowodem są chociażby osoby, które od kilku lat zgłaszają się do gabinetu Mirosławy w Warszawie. MIROSŁAWA PAWELCZUK to doświadczona bioterapeutka z wielką wiedzą, 20-letnim doświadczeniem w uzdrawianiu, wspaniałym nastawieniem do ludzi, silną, piękną energią. Wielu osobom pomogła pozbyć się problemów, z którymi nie potrafili uporać się lekarze, psychologowie, logopedzi.

 GODZINNY ZABIEG OCZYSZCZANIA wykonywany przez Mirosławę Pawelczuk przywraca ciału wewnętrzną harmonię i witalność, a psychice spokój, radość życia, równowagę. Zabieg ten często (ale nie zawsze!) uwalnia od niektórych dolegliwości fizycznych, np. przemęczenia, migren, skłonności do infekcji, guzków tarczycy, nietrzymania moczu, różnorodnych objawów nerwicy, dziecięcych kłopotów z przyswajaniem wiedzy, mówieniem, lęków, ADHD. Dzięki oczyszczaniu w trakcie zabiegu czakramów, zabieg ten koryguje też czasem wady charakteru, optymistycznie nastawia człowieka do siebie i do świata. Może być pomocą w diagnozowaniu schorzeń psychosomatycznych czy innych, których naukowe metody nie są w stanie rozszyfrować. Podczas zabiegu jajo pełni bowiem funkcję swoistego biologicznego filtra przyjmującego na siebie wszystkie negatywne informacje dotyczące badanego organizmu.

CO TO SĄ BARSY?

BARSAMI nazywane są 32 punkty na głowie, które zbierają i przechowują nasze przekonania, osądy, opinie dotyczące wszystkich aspektów naszego życia, np. własnych talentów, charakteru, urody, kondycji, pieniędzy, związków partnerskich itd. Każdy z tych punktów ma swoją indywidualną nazwę i każdy odpowiada za realizację jakiejś części naszego życia.

Gary Douglas, twórca tej metody, głosi, że wszystko jest energią i że za wszystkim stoi energia. Są nią także nasze myśli, przekonania i słowa. Energia może być lekka, przyjazna i nam służyć albo może być „ciężka”, stresująca wywołująca lęki, cierpienie, wstyd czy niepewność. Ważne jest, żeby umieć ją zaobserwować i zadać sobie w procesie uzdrawiania Barsami odpowiednie pytania „odkodowujące” stare, obciążające nas wzorce. Bowiem w trakcie procesu wychowania, dziecka, którym kiedyś byliśmy, zostało przepojone poglądami, opiniami, osądami osób, którym byliśmy kiedyś podporządkowani, np. naszych rodziców, nauczycieli, autorytetów napotkanych w kolejnych szkołach czy miejscach pracy. Profesjonalny, dobrze przeprowadzony masaż Barsów otwiera nam dostęp do naszych prawdziwych, indywidualnych poglądów, pragnień, postrzegania i oceniania świata, do naszej najgłębszej Istoty, do prawdziwych potrzeb naszej duszy. Usuwa poczucie, że jesteśmy osamotnieni, oddzieleni od całości Wszechświata, otwiera nowe horyzonty i przestrzenie rozwoju, dodaje mocy.

Barsy są bardzo przyjemną, subtelną techniką – dotyk masażysty jest prawie nieodczuwalny. Nie chodzi tu bowiem o efekty natury fizyczny, lecz o to, by do 32 punktów na głowie, a poprzez nie do całego ciała przyciągnąć odpowiednią energię. Pozytywne zmiany zachodzące w życiu po serii takich zabiegów są bardzo wyraźne, jednak ich tempo i jakość zależą od tego, jak szybko jesteśmy w stanie „odpuścić” to, co nas w danej dziedzinie życia martwi, ogranicza, wywołuje poczucie żalu czy bezradności.

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZT ZABIEGU: 150 zł (płatne na miejscu)