Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

12-13. 10. 2019r.: kurs ANIOŁY ATLANTYDY

prowadzi IWONA PRZYBYLSKA de ACOSTA

KURS MA CHARAKTER PRAKTYCZNY I DAJE  SŁUCHACZOM  NOWE INSTRUMENTY DO PRACY Z ANIOŁAMI, MOŻLIWOŚCI POPRAWY  WARUNKÓW W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA: ZDROWIU, ZWIĄZKACH, FINANSACH,  PRACY TWÓRCZEJ, USUWANIU NEGATYWNYCH ENERGII.

– Od kiedy poznałam możliwości jakie daje praca z energią Aniołów, nie ma dla mnie problemów nierozwiązywalnych – mówi Iwona de Acosta. – Codziennie kontaktuję się z energią Aniołów. W trudnych sytuacjach obdarzają mnie swoją mocą i wiarą w poprawę sytuacji, w chwilach szczęśliwych  po prostu dziękuję im za pomoc, za obecność w życiu moim i moich bliskich.

Wydaje się, że o Aniołach wszystko już wiemy – o tym, jak szukać u nich pomocy, jak się z nimi kontaktować w konkretnych sytuacjach życiowych itp. Istnieją na to określone rytuały wspomagane świecami, kody anielskie, afirmacje i medytacje. Warto jednak do tej „listy” dołączyć jeszcze  umiejętność kontaktowania się  z 94 Aniołami Atlantydy poprzez tworzenie specjalnych pieczęci, a także wiedzę o 12 Aniołach Królewskich i ich roli w życiu atlantyckiej społeczności.

Czy Atlantyda istniała naprawdę? Gdzie się znajdowała? Jak przebiegało na niej życie? Jaką rolę spełniały w funkcjonowaniu tej wysoko rozwiniętej cywilizacji Anioły?  Jaki był powód zniknięcia  owego mitycznego kontynentu? Skąd dotarła do nas wiadomość o Aniołach Atlantydy i kto okazał się być spadkobiercą ogromnej wiedzy jaką dysponowała ta cywilizacja?

Czy ta wiedza jest nam przydatna w XXI wieku? Czy może wnieść coś nowego, pożytecznego do naszego życia? Odpowiedź na te pytania brzmi: TAK.

Na kursie, oprócz prostej techniki tworzenia pieczęci, poznamy specjalną medytację z aniołami składającą się z trzech etapów: ćwiczenie relaksacyjne, ćwiczenie przygotowujące do spotkania z konkretnym aniołem i ćwiczenie spotkania z wybranym aniołem, które obejmuje tzw. metodę wcielenia, która daje nieocenione efekty gdy zastosuje się ją w konkretnej sytuacji życiowej. Będą też dodatkowe ćwiczenia – medytacje takie, jak Otwieranie serca, Anielska piramida, Przesyłanie anielskiego uzdrawiania.

Na kursie dowiemy się również,  jak na Atlantydzie przeprowadzano rytuały uzdrawiające wspierane energią aniołów przekazywaną przez  kapłanów, jak funkcjonowała społeczność atlantycka, poznamy podział na 12 królestw, którymi władało 12 władców.

 

ZAPISY: tel. 504 530 288 , 607 119 482 lub mailem: heliotrop13@wp.pl

KOSZ T KURSU: 530 zł

 

Miejsce na kursie gwarantuje zaliczka  w wysokości 130zł wpłacona na konto: 52 1050 1025 1000 0090 7701 4034

HELIOTROP, 02-777 Warszawa, Al. KEN 96

Tytuł wpłaty: Anioły Atlantydy